Telefonumuz

0(384) 213 11 30

0(541) 213 11 30

E-Posta Adresimiz

info@ozbasaksurucukursu.com

HAKKIMIZDA

1989 yılında Nevşehir il Merkezinde ilkler içerisinde kurulan Özel Özbaşak Sürücü Kursu il genelinde başarılı çalışmaları ile lider konumundadır. Başarılı çalışmalarımız ile her geçen gün daha ileriye taşımayı kendisine ilke edinmiş ve bu yolda 20.000'i aşkın farklı sürücü belgeleri sınıflarında kişiye sürücü eğitimi vermiştir. Trafiğe çıkmadan önce yaşanan genel heyecan ve stres yaşayan kursiyere yönelik yapılan eğitimlerle Rahat Araç kullanım ve Akan Tarikte uyum programlarında üst düzeyde başarıya sahiptir.

24 kişilik sınıfları, bire bir direksiyon eğitimleri ile güler yüzlü bay bayan sertifikalı uzman ders ve direksiyon eğitimcileri ile sorumluluklarının bilincinde ehliyet sahipleri fertler olarak yetiştirmeye tüm hızıyla devam etmektedir.

Tüm eğitim kadrosunun sürüş teknikleri uzmanları tarafından verilen bilgi donanımları ile kaliteyi ön plana çıkartmış, M, A1, A2, A, B1, B, (Manuel_Otomatik_Engelli), BE, C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D, DE, F sürücü belge sertifikası ve özel eğitimleri vermektedir.

 

MİSYONUMUZ

Sürücü eğitimi alanında, yenilik, kalite ve hizmet açısından, kursiyerlerinin teorik ve uygumla eğitim alanlarında da her türlü ihtiyaçlarına cevap vermekte olup en çok tercih edilen lider sürücü kursuyuz. Kurumumuz da günün ihtiyacına ve teknolojisine göre son model eğitim araçları kullanılmaktadır. Teorik ve Uygulama derslerinde diğer rakip eğitim firmalarının hayal bile edemeyeceği kadar iyi eğitimi verilmektedir. Tüm dersler alanında uzman ve tecrübe sahibi eğiticiler tarafından verilmektedir. Kurumumuz müdürlüğüne başvuruda bulunan sürücü adayı teorik ders eğitim programlarını Klimalı, özel ses sistemli projeksiyon da ders video animasyon ve örneklerle anlatımlı olarak yapmaktadır. Şuana kadar kurumumuzdan binlerce kişi aldığı eğitim ile sürücü belgesi sahibi olmuştur. Yıllık genel Ders ortalama başarımız %90,  direksiyon ortalama Başarımız ise % 95 seviyelerindedir.

 

VİZYONUMUZ

Kursumuz, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktadır.   Kursumuz bu nedenle “Bilinçli Sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir. Aynı zamanda kurumumuz İç Anadolu bölgesinde faaliyette bulunan OSKEF Federasyonuna ve Türkiye genelinde faaliyette bulunan TÜSEKON Konfederasyon üyesi olup, kurucumuz sektör anlamında sayısız çalışmalar ve çalıştaylarda yer ve görev almıştır.

Whatsapp Destek